Daugelį pradedančių, dirbančių verslininkų, amato profesionalų domina svetainių kūrimas, kadangi dauguma verslą vykdančių žmonių supranta, kad šiandien būtina turėti namus internete. Klausimas tik kokius ir kas padės tai įgyvendinti.

Norint plėtoti savo verslą internete – dažniausiai jums prireiks interneto svetainės. Taip, kai kurie verslai šiais laikais mėgina tenkintis paskyra „Facebook“ ar „Instagram“, tačiau toks būdas yra dažniau skirtas tiems verslams, kurie nori parodyti potencialiems klientams savo darbo laiką arba pritraukti juos vizualiu turinių. Įprastai tokį kelią pasirenka tie, kurie iš esmės naudoja tokį kanalą kaip įrašą geltonuosiuose puslapiuose – t.y. kontaktui palaikyti ir vizualiam turiniui transliuoti. Tokį kelia dažnai renkasi klubai, barai, restoranai ir pan. tam, kad įkeltų informaciją apie renginius, dienos pietus ir pan. Visgi, nors tai labai nebrangus ir lengvas būdas komunikuoti, dažnai tokiu būdu su klientais bendraujantys verslininkai iš interneto nepasiima visos galimos naudos.

Visgi mes kiekvienam verslui rekomenduojame turėti atskirą svetainę. Tai rekomenduojame todėl, kad tik turintys svetainę verslininkai gali pilnai išnaudoti savo internetą savo verslui – kliento pritraukimui, išlaikymui, nuolatiniam ryšio palaikymui ir kt. Turėdami net tobulą „Facebook“ verslo paskyrą, pirmiausia, jūs turėsite mažesnę auditoriją (potencialių klientų duomenų bazę), komunikacija su auditorija bus ribota ir tik tuose rėmuose, kuriuose jums leis socialinis tinklas, jūs negalėsite panaudoti tokių technologijų kaip personalizuoti naujienlaiškiai, reklamos tinklai ir kt. Turint tik verslo paskyrą Iš esmės visos jūsų reklamos galimybės ribosis jūsų „gyva“ (vizitinės kortelės, lipdukai biure, troleibusai ir pan.) puslapio reklama ir tais įrankiais, kuriais naudoti leis socialinis tinklas. Tuo tarpu turint savo puslapį – jūs neribojate savęs nei pateikdami informaciją, nei pildydami puslapį reikalingomis skiltimis, nei pritraukdami klientus naudojant įvairius PPC tinklus, nei pritraukiant klientus iš paieškos sistemų, nei plėtodami ryšį su klientais, juos laisvai segmentuojant, siunčiant naujienlaiškius ir kt. Tinklapio galimybės, žinant ir teisingai panaudojant reklamos priemones yra visiškai kita lyga.

Todėl rekomenduojame savo puslapį turėti ir jums. Net jeigu jūsų verslas yra ypatingai standartinis ir jūs turite vieną ar vos kelias prekes ir paslaugas – puslapis jums reikalingas. Tai mes jums galime užtikrinti, kadangi jeigu dar svarstote – vadinasi, nesate daug girdėję apie šiuolaikines rinkodarinės priemones, kurios naudojamos interneto versle. Pirmiausia, turėdami puslapį, bėgant laikui jūs gausite nemokamą lankytojų srautą. Antrą – jūs turėsite nuosavą lankytojų duomenų bazę, kuriai galėsite taikyti įvairias priemonės nuo elementaraus kontakto palaikymo iki viso pardavimo proceso, akcijų ir t.t.  Trečia, jūs neturėsite apribojimų reklamuodami savo puslapį. Tik turėdami puslapį jūs realiai galėsite išnaudoti internetą prekinio ženklo kūrimui ir palaikymui ir/ar tik jį turėdami galėsite pilnavertiškai vykdyti pardavimus.

Mes teikiame puslapių kūrimo paslaugas. Svetainių kūrimas yra viena svarbiausių mūsų paslaugų. Jeigu jūs nesate tikri dėl to ko jums reikia – mes jus su mielu noru pakonsultuosime. Kur kas plačiau papasakosime apie komunikacijos skirtumus ir tai, ką jūs galite gauti iš puslapio. Įvertinsime jūsų verslą ir pateiksime pasiūlymų, koks puslapis jums būtų tinkamiausias, atsižvelgiant į jūsų veiklos pobūdį. Patarsim ir pakonsultuosime ar jūsų projektui tinkamiausias sudėtingas ir originalus programavimas ar pakanka apsiriboti pigiomis, tačiau lanksčiomis sistemomis ir jų pritaikymu jūsų poreikiams.

Kai jau turėsite ar kartu turėsime sprendimą, kuris jums bus idealiausias – mes atliksime visus reikiamus darbus. Visiškai nesvarbu ar jums reikalingas visiškai paprastas sprendimas, kaip turinio valdymo sistema + tema ir adaptacija ar visiškai originalus programavimas su daugeliu funkcijų. Mes turime didelę puslapių gamybos patirtį, dirbame kokybiškai ir nebrangiai, svetainių kūrimas yra tai, ką mes darome ypatingai gerai, todėl tikime, kad galime būti puikiais jūsų partneriais.