Buvo laikai, kuomet internete veiklą vykdantys verslininkai galvodavo, kad pakanka ant biuro langų, sienų užklijuoti užrašą su svetainės adresų. Dar pakartoti tą adresą vizitinėse kortelėse ir patalpinti nuorodą į informacinius katalogus. Tie laikai jau seniai pasibaigė ir šiandien visi veiklą pradedantys ar vykdantys verslininkai supranta, kad jų sėkmė yra tiesiogiai priklausoma nuo to, kurioje paieškos sistemos rezultatų vietoje yra jų svetainę. Net tiesiogiai internete nedirbę žmonės suvokia kaip klientai ieško ir renkasi prekes ir paslaugas ir jiems aišku, kad tai daroma įvedus raktinę frazę paieškos sistemoje. SEO ir yra apie tai – kaip atsidurti kuo aukščiau paieškos sistemos rezultatuose, potencialiam klientui paieškos sistemoje įvedus tam tikrą raktinį žodį ar frazę.

Optimizavimas paieškos sistemoms arba SEO yra tam tikri veiksmai, kurių dėka jūsų puslapį paieškos sistemų robotai ima vertinti kaip patikimą, teisingą ir naudingą informaciją teikiantį puslapį, atitinkanti techninius parametrus, todėl kelia jį aukščiau už kitus puslapius, kurie pagal tuos kriterijus yra prastesni nei optimizuojamo puslapio. Tačiau visi darbai prasideda nuo audito.

Taigi, pirmiausia ką mes padarome – atliekame išsamų svetainės ir rinkos, kurioje planuojama dirbti auditą. Šio audito metu nustatome ar kliento pasirinktuose raktažodžiuose su kliento turimomis galimybėmis yra įmanoma pasiekti rezultatų . Taip, būna tokių atveju, kuomet klientas nori pasiekti rezultatų ypač konkurencingoje aplinkoje, o biudžeto tam neturi. Bet kokių atveju, įvertinę rinką ir kliento turimą interneto projektą, mes jam pateikiame galimybių studiją, bandant pasiekti rezultatų su jo projektu. Audito paslauga yra visuomet mokama ir visuomet būtina, kadangi yra atliekamas intelektualinis darbas ir giluminė analizė, o tai reikalauja kompetencijų ir laiko.  Po audito atlikimo, klientas gali tęsti darbus su mumis arba atlikti SEO darbus pats ar kreiptis į kitą agentūrą.

Atlikus auditą pradedami pirmieji darbai – vidinė svetainės optimizacija paieškos sistemoms. Priklausomai nuo kliento projekto stadijos, mes atliekame techninį (programinį) optimizavimą, turinio optimizavimą ir atliekame naujo turinio kūrimą. Kitaip tariant, šis etapas yra skirtas parengti jūsų „bolidą“ rimtoms lenktynėms. Jūs negalite stoti prie starto linijos ar įsitraukti į lenktynes su neparuoštu automobiliu, nes jokie veiksmai jau nebus efektyviais jeigu jūsų bolidas nevažiuos arba bus per lėtas. Tai vadinasi vidine optimizacija ir mes pradedame nuo jos.

Atlikus vidinę puslapio optimizaciją mes pereiname prie antrojo etapo – išorinės puslapio optimizacijos. Šio etapo metu, naudojant mūsų ir mūsų partnerių tinklus mes renkame turinį ir nuorodas tinkančiose svetainėse į jūsų projektą. Šios, taip vadinamos išorinės optimizacijos rezultatas – jūsų puslapio autoriteto pakėlimas iki tiek, kad jis imtų kilti ir lenkti jūsų konkurentus.

Optimizacija paieškos sistemoms nėra ypatingai greitas procesas, tačiau jis to vertas. Optimizavus jūsų svetainę, jūs vėliau gausite srautą į savo svetainę nemokamai, todėl verta palaukti ir į tai investuoti. Mes išmanome savo darbą ir teikiame kokybiškas SEO paslaugas, todėl, norėdami pasiekti gerų rezultatų – nedvejokite ir kreipkitės.