SEM arba SERP šifruojasi paprastai – tai paieškos sistemoms skirta rinkodara, kurią sudaro keli elementai ir kurios tikslas yra pasirūpinti jūsų projektu taip, kad jūs gautumėte maksimalų skaičių paspaudimų iš žmonių, kurie domisi jūsų teikiamomis paslaugomis arba parduodamomis prekėmis ieškodami paieškos sistemose. Atsižvelgiant į tai, kad Lietuvos vartotojai faktiškai nenaudoja kitų paieškos sistemų – čia įprastai yra kalbama apie rinkodarą skirtą „Google“ paieškos sistemai.

SERP arba faktiškai visų paieškos sistemoje naudojamų įrankių rinkodara ir poreikis jai atsirado dėl labai paprastos priežasties. Paieškos sistema, jos kūrėjai turi uždirbti iš savo veiklos. Dėl to jie stengiasi suteikti kuo daugiau efektyvumo savo mokamiems įrankiams, o taip pat kurti naujus, kurie galbūt ateityje atneš pelną sukuriant naujas paslaugas arba monetizuojant kitas. Taigi, jeigu anksčiau geriems rezultatams pakakdavo gerai optimizuoti svetainę paieškos sistemoms ir būti puslapio viršuje – šiandien to jau nebepakanka. Jūsų svetainė, net tobulai atrinkus raktinius žodžius konkuruos su „Google Ads“ pasiūlymais, „Google“ siūlomais informaciniais blokais ar įrankiais tokiais kaip paieška. Galiausia dar verslo puslapių pasiūlymai ir žemėlapiai – visa tai nustumia net pirmą vietą užimančią svetainę kažkur į ekrano vidurį, o taip jūsų verslas netenka klientų ir jų pinigų.

Dėl anksčiau paminėtų priežasčių, nepaisant to, kad projekto optimizavimas paieškos sistemoms vis dar yra labai svarbus elementas siekiant gerų projektų rodiklių, vien jo jau nebepakanka. Projektų savininkai privalo derinti optimizaciją paieškos sistemoms su geru lokaliu SEO, įvairiais kitais būdais iškelti tam tikrus puslapius ir, žinoma, naudoti ypatingai stiprias PPC (Google Ads) strategijas. Siekiant efektyvumo, šie elementai privalo būti panaudoti ir panaudoti maksimaliai efektyviai.

Mes siūlome jums profesionalias ir efektyvias SEM paslaugas. Mes pasirūpinsime, kad jūsų puslapis būtų matomas ir matomas ryškiai. Turime pakankamą patirtį ir kompetencijas, kad galėtume jums garantuoti maksimalų rezultatą su jūsų turimu biudžetu. Nedvejokite ir kreipkitės į mus ir mes kartu paieškosime pačių efektyviausių sprendimų jums!