Jeigu jūs turite jau veikiantį projektą, tačiau norite rūpintis kitais, jums malonesniais dalykais – mes galime apsiimti jūsų projekto priežiūrą. Bendradarbiaujant su mumis šioje srityje – mes rūpinsimės techniniais ar/ir grafiniais projekto aspektais, o jums liks visas laikas atlikti savo tiesiogines užduotis ir rūpintis verslo, pardavimų plėtra, rinkodara ir pan.

Bendradarbiaujant su mumis, jūsų projektas bus atnaujinamas laiku. Mes rūpinsimės jo talpinimu ir priežiūra darant rutininius atnaujinimus ar patobulinimus, klaidų taisymus ir pan. jūsų pavedimu. Galite būti tikri, kad bendradarbiaujant su mumis jums nereikės kas kart ieškoti naujų programuotojų, pulti į stresą jei jūsų programuotojas taps per brangiu ar nuspręs keisti darbo vietą. Viskas veiks ir bus atnaujinama laiku, jeigu reikės – pagal pareikalavimą bus vykdomi atnaujinimai ar tik tam tikrų, naujų funkcijų diegimai.

Toks sprendimas yra puikus sprendimas. Mes sudarome sutartį ir jūs mokate simbolinį mėnesio mokestį ir valandinį mokestį už konkrečius atliktus darbus. Jums nereikia sukti galvos ieškant programuotojo, nereikia leisti pinigų etatui. Visi darbai – pagal poreikį. Sutarties mokestis mokamas nuolat, bet jis yra simbolinis ir tikros „ašaros“ lyginant su tuo, kai reikia išlaikyti „stovintį“ etatą, o kitkas – mokate tiek, kiek mes atliekame darbų.