Dažna situacija, kuomet projektas yra kuriamas pačių verslininkų arba samdomos įmonės. Vėliau, būna, nutinka taip, kad verslininkai jau neturi tiek laiko, kad patys programuotų ir kurtų svetaines arba su kūrusiomis įmonėmis santykiai dėl vienokių ar kitokių priežasčių nesusiklosto. Dargi būna taip, kad kai kurios įmonės, galvodamos, kad jau „pririšo“ klientą ima kelti kainas ir atsiranda poreikis ieškoti alternatyvų. Visais šiais ir kitais atvejais galime padėti mes, kadangi mes galime perimti bet kurį projektą ir jį (at)naujinti.

Atnaujinti projektuose galime viską. Pradedant nuo naudojamų sistemų branduolio naujinimo darbų iki naudojamos sistemos pakeitimo. Taip pat naujiname atskiras svetainių dalis, diegiame naujas funkcijas. Keliame svetaines pas kitus talpinimo tiekėjus ar į/iš VPS‘VDS serverius.

Skirtingai nei projektų palaikyme – ši paslauga yra vienkartine. Jūs sužinote iš savo sistemų administratoriaus, hostingo tiekėjo ar sūnaus, kad jūsų sistema jau per sena naudoti, nesaugi ir pan. – kreipiatės į mus ir mes ją atnaujiname. Prireikia pakeisti naudojamą turinio valdymo sistemą, kadangi senosios jau niekas nebenaudoja ir svetainės su šia sistema tobulinimas tampa per brangiu – mes pakeičiame jūsų sistemą. Reikia perkelti perkelti svetainę iš vieno talpintojo į kitą – taip pat ne problema.

Šiai paslaugai yra taikomas fiksuotas mokestis, įvertinus būsimų darbų apimtį ir laiką. Jis yra didesnis, nei turint nuolatinio palaikymo paslaugą, tačiau kur kas pigesnis nei turėti programuotojo etatą vien dėl tokių darbų ar mokėti neadekvačias sumas jau seniai ant jūsų kupros jojančiai agentūrai. Kreipkitės – pabendrausim ir tikrai rasime bendradarbiavimo galimybę.