Mobilios aplikacijos vaidina vis svarbesnį vaidmenį šiandieniniame pasaulyje. Faktiškai visi darbingo amžiaus, stabilias pajamas turintys asmenys, jaunimas naudojasi išmaniaisiais telefonais, suteikiančiais galimybę ne tik skambinti, bet ir pramogauti bei apsipirkinėti. Maža to, telefonai tampa vis galingesniais, todėl ir programėlių, kūrėjų galimybės tampa vis didesnėmis. Taigi, visas šias galimybes jūs galite pritaikyti tiek savo verslui, tiek net beprotiškiausių idėjų įgyvendinimui, o mes jums galime jums padėti.

Didžiąją dalį pasaulio mobiliųjų naudotojų naudoja telefonus su „Android“ operacine sistema. Skaičiuojama, kad apie 74 procentus mobiliųjų naudotojų sudaro būtent šios operacines sistemos naudotojai, o čia kuriamos programėlės yra ganėtinai lengvai ir nemokamai talpinamos „Google“ mobiliųjų programėlių parduotuvėje „Google Play“. Deja, didelis vartotojų skaičius, programavimo kalbos prieinamumas ir lengvas įkėlimas į „Google“ parduotuvę sukuria tai, kad tarp šiai operacinei sistemai kariamų programėlių yra ganėtinai didelė konkurencija. Mes jums ne tik padėsime sukurti puikią, techniškai ir grafiškai nepriekaištingą programėlę, tačiau padėsime ir su tuo, kad šis jūsų produktas nepasimestų tarp kitų.

iOS yra gerokai mažesnę rinkos dalį pasaulyje ir Lietuvoje užimanti operacinė sistema. Tačiau jos rinkoje užimamas procentas, kuris siekia apie 25 procentus taip pat yra labai reikšmingas. Reikšminga šioje vietoje dar ir tai, kad iOS vartotojai yra priskiriami prie daugiau pajamų gaunančių ir šiomis technologijomis išleidžiančių vartotojų grupės. Dėl šių priežasčių daugelis mobiliųjų programėlių savininkų neapsiriboja vien „Android“ kurtomis aplikacijomis, o kai kurie jų gamina išskirtinai šiai operaciniai sistemai skirtas programėles. Taip pat svarbu ir tai, kad „Play store“ (taip vadinasi iphone savininkams skirta programėlių parduotuve) reikalavimai yra kur kas didesni. Pirmiausia, skirtingai nei „Android“ programėlių čia negali kurti bet kas – kūrėjai turi turėti tokią teisę. Antra, „Play store“ visos programėlės yra tikrinamos ir turi atitikti šios parduotuvės keliamus reikalavimus. Mes galime jums padėti ir sukurti mobilią aplikaciją ir pasirūpinti, kad ji būtų patalpinta, o vartotojai galėtų ją atsisiųsti.

Jeigu nusprendėte, kad jums reikia programėlės, tačiau patys nesate specifinių kalbų programuotojai, dizaineriai ir projektų vadovai – mes galime padėti jums tiek projektuojant, tiek sukuriant dizainą, tiek ir suprogramuojant funkcionalią, patrauklią mobilią aplikaciją. Mobilios aplikacijos vis daugiau vietos mūsų telefonuose ir gyvenimuose užimantis reikalas ir mes galime padėti jums turėti nuosavą mobilią aplikaciją. Visiškai nesvarbu ar tai būtų svetainės replika ar su jūsų svetaine/duomenų baze suintegruotas produktas ar visiškai nauja idėja – kreipkitės ir pradėkime dirbti drauge!