Kartais žmonės yra kupini idėjų, tačiau neretai trūksta postūmio teisingam jų realizavimui. Būtent dėl to, daugelis puikių idėjų gali žlugti. Nepakanka vien geros minties, ją būtina padaryti patrauklia ir mokėti pristatyti potencialiems klientams. Puiki idėja netaps geru verslu, jeigu jos neparduosite.

Turėdami ilgametę patirtį projektuose, kuriuose parduodamos prekės, materialios ar virtualios paslaugos, mes žinome kas ir kokiu būdu parduodama ir parsiduoda internete, todėl galime būti naudingi ir paverčiant jūsų idėją, svetainę pelninga. Mes galime jums padėti parduoti internetu.

Jeigu jūs turite idėja ar jau realizuotą projektą, tačiau neturite klientų arba klientai neperka – mes galime atlikti giluminę jūsų projekto revizija ir nustatyti, kokios priežastys lemia tai, kad jūsų lankytojas nevirsta mokiu ir ištikimu klientu. Atsižvelgdami į nustatytas priežastis kartu parengsime pilną planą, kuriame nusimatysime strategiją ir taktinius žingsnius, kurie gali padėti jūsų projektui pritraukti pajamas. Parengsime jums pilną strategiją, kurią galėsite panaudoti realizuodami savo projektą.

Taip pat mes galime parengti planą su kurio pagalba jūs galite uždirbti daugiau. Neretai verslininkai žengdami į interneto erdvę nežino visų priemonių, kurios naudojamos pardavimų skatinimui ir didesnių pajamų sukūrimui. Net turėdami žinias apie kai kuriuos būdus ar naudojamus įrankius turi tik simptominį žinojimą apie jų egzistavimą, tačiau nemoka panaudoti visų įrankių funkcijų. Mes galime peržiūrėti jūsų projekto strategijas ir naudojamus įrankius ir paruošti planą, kaip visa tai patobulinti. Išanalizavę ir įsigilinę į visus jūsų idėjos ir projekto niuansus nuo vartotojo patirties iki kainodaros niuansų ir pateiksime jums pasiūlymus, kuriuos galėsite pritaikyti pilna apimtimi ar pasinaudoti tik jums labiausiai patikusiomis idėjomis.