Elektroninei prekybai vis labiau plėtojantis, elektroninės parduotuvės užima vis didesnę dalį prekybos rinkos. Elektroninė prekyba kiekvienais metais auga ir auga milžiniškais tempais, todėl turėti savo elektroninę parduotuvę jau kuris laikas kaip yra ne prestižo, o būtinybės reikalas. Jeigu turite kuo prekiauti ir neprekiaujate internetu – jūs ne tik netenkate klientų, bet ir atiduodate juos kitiems iš kurių vėliau tuos pirkėjus susigrąžinti bus ir sunku ir brangu. Todėl pradėkite prekiauti internetu kaip įmanoma greičiau.

Elektroninės parduotuvės, kurios pradžioje sunkiai skynėsi kelią, šiandien tampa dideliu ekonomikos varikliu. Juos turi daugelis ir jos leidžia ištrinti laiko ir erdvės ribas prekyboje. Tiek „Maxima“, tiek „Topocentras“, autodalių pardavėjai, tiek aksesuarus gaminančios merginos ar Juozas Statkevičius – visi jie turi savo elektronines parduotuves. Todėl, kad pirkėjų įpročiai nepaprastai greitai keičiasi ir žmonės, šių dienų tempo pagauti, vis dažniau renkasi ne pirkinius perkrautuose prekybos centruose, o pirkimą sau patogiu laiku internetu. Maža to, internetinės parduotuvės yra puikus būdas išplėsti savo rinką nuo gatvės ar rajono iki viso pasaulio.

Mes galime padėti jums turėti savo elektroninę parduotuvę integruojant ją į jau jūsų naudojamą sistemą ar sukuriant visiškai naują, įvairaus sudėtingumo parduotuvę. Priklausomai nuo jūsų poreikių ir galimybių, mes jums galime pasiūlyti reikiamą sprendimą – galbūt jūsų poreikius pilnai atitinka šabloninis sprendimas, paremtas turinio valdymo sistema ir adaptuotu dizainu, o galbūt jums reikalingas atskiras sprendimas su integracijomis – mes galime atlikti visus šiuos darbus kokybiškai ir už teisingą kainą.

Jau turintiems svetaines arba ieškantiems ypatingų sprendimų mes taip pat galime padėti. Vykdome esamų elektroninių parduotuvių funkcinio tobulinimo ar naujų funkcijų programavimo darbus, vykdome integracijas su trečiųjų šalių produktais, norintiems pridėti papildomų rinkodaros galimybių ar praplėsti savo parduotuvių asortimentą arba prekiauti šiuo metu itin madingu dropshiping pagrindu.

Kviečiame susisiekti su mumis ir sužinoti ar mes galime jums padėti. Mes tikime, kad galime. Ir galime tai padaryti kokybiškai ir už protingą kainą. Mūsų patirtis, žinios leis jums pasiūlyti ne tik programavimą ar dizaino sprendimus, tačiau esame įsitikinę, kad taip pat turėsime patarimų, kaip jūsų parduotuvė gali būti ne tik funkcija, kurią turite, bet ir realiu pajamų šaltiniu. Kreipkitės!