Dėkojame, kad domitės mūsų įmone ir mūsų teikiamomis paslaugomis. Šiame puslapyje sužinosite mūsų istoriją trumpai.

Kaip įmonė darbus pradėjome prieš daugiau nei šešerius metus. Tačiau gerokai prieš įmonės sukūrimą mūsų komandos nariai ilgą laiką kaupė patirtį dirbdami prie kitų projektų ir realizuodavo pavienius projektus kaip vieningą komandą. Didėjant pasitikėjimui, mes susibūrėme po įmonės „Interneto profesionalai“ skėčiu, tam kad pradėti savarankišką kelią ir galėtume pilnavertiškai teikti paslaugas vis augančiam ir didesniam klientų ratui.

Kadangi šis vardas vienija ne vieną ir ne du savo sričių profesionalus, pradžioje mūsų paslaugų spektras buvo išties platus ir mes padėjome partneriams įvairiose srityse, norint įsitvirtinti internete – nuo tinkamiausių jurisdikcijų parinkimų iki projektų monetizavimo subtylybių. Bėgant laikui mes išsigryninom savo veiklas ir šiai dienai koncentruojamės į dvi sritis – interneto architektūra, kuri iš esmės apima techninę projekto dalį – svetainių, projektų kūrimą ir palaikymą ir interneto rinkodarą, kurios apybrėžtį galima sutraukti į paprasta tikslą – padaryti jūsų projektą pelningu.

Interneto architektūroje mes teikiame platų spektrą paslaugų – mes galime suprojektuoti ir sukurti iš esmės viską – nuo itin paprastų, vieno puslapio svetainių, turinio valdymo sistemų ir šabloninio dizaino pritaikymo iki sudėtingų portalų, tokių kaip automobilių nuomos paieškos sistemos, pažinčių svetainės, skelbimų portalai ir pan. Taip pat galime sukurti ir palaikyti mobilias aplikacijas ar savarankiškus, tiksliniams poreikiams pritaikytus CRM sprendimus. Taip pat galime perimti jau veikiančių projektų techninį palaikymą (atnaujinimą, naujų funkcijų diegimą, perkėlimą ir pan.) ar juos optimizuoti didesniam greičiui ar geresnei vartotojų patirčiai.

Interneto rinkodaros dalyje siūlome platų paslaugų pasirinkimą. Mes su jumis, žinodami idėją galime ją patikrinti ir parengti stiprius rinkodaros planus nuo projekto vertės apybrėžties, kainodaros iki galutinių reklaminių skydelių parengimo. Taip pat teikiame ir konkrečias, jums reikalingas paslaugas tokias kaip seo optimizacija ar pilnas SEM sprendimas, Google Ads (AdWords), Facebook Ads ir t.t. kūrimas, valdymas ir optimizacija. Galiausiai galime parengt naujienlaiškius ar pilnus interakcijos su vartotoju scenarijus. Taigi, kaip minėjome anksčiau – mes galime padėti padaryti jūsų projektą, idėją pelninga ar pelningesne nei iki šiol.

Tikime, kad mūsų teikiamos paslaugos ne tik reikalingos, tačiau jos gali būti ypatingai naudingos jūsų projektui ar verslui. Nedvejokite ir kreipkitės dabar!